Strefa SPA
Strefa SPA

Bajkowe wnętrze Strefy SPA pozwoli Państwu na chwilę zapomnienia i relaksu. Drewno i kamień nadają temu miejscu specyficzny góralski charakter, a drzewa i niebo, które tam królują, tworzą klimat, który pozwoli Państwu na przeniesienie się do innego świata, świata błogiego lenistwa i wypoczynku.

Orlikowa Strefa SPA

Orlikowa Strefa SPA dostarczy Państwu dodatkowy zastrzyk energii, który w dzisiejszym zabieganym świecie jest bardzo wskazany.

Orlikowa Strefa SPA
Jacuzzi
Jacuzzi

Znajdą tu Państwo Jacuzzi z masażami i wodą o temperaturze ok. 36ºC,  strefę wyciszenia na leżaczkach oraz beczkę z zimną wodą.

Sauna

W saunie suchej zwolennicy wysokiej temperatury wzmocnią swoje ciało oraz poznają bariery wytrzymałości organizmu.

Zaś sauna parowa oczyszcza organizm z toksyn, poprawia krążenie i metabolizm. Jest w skazana na odporność i poprawę ogólnego stanu zdrowia.

Sauna

Pensjonat Orlik

Orlik to nowo wybudowany pensjonat w Bukowinie Tatrzańskiej łączący w sobie góralską tradycję z nowoczesnością i komfortem. Architektura budynku oraz wystrój wnętrz, nawiązujące do stylu podhalańskiego, przeniosą Państwa w magiczny świat. Kunszt zdobniczy i regionalne akcenty zachwycą niejednego. Zapraszamy do skorzystania z komfortowych noclegów w Bukowinie Tatrzańskiej.

PFR