Witamy w pensjonacie Orlik**** - noclegi Bukowina Tatrzańska

Blisko Termy Bukowina, Termy Białka, Kotelnica Białczańska i i nne atrakcje na wyciągnięcie ręki

Witamy
Pensjonat

Niecały kilometr od słynnych basenów Termy Bukowina znajduje się Pensjonat Orlik. Oferuje Państwu noclegi w komfortowych pokojach w samym sercu Bukowiny Tatrzańskiej. Wszędzie stąd blisko: do ronda na Klinie - tylko 400 m, do Białki Tatrzańskiej i popularnych Term Białka – zaledwie 5 km. Zimą można spróbować swoich sił na stokach kompleksu narciarskiego Rusin-Ski, Kotelnica Białczańska, Hawrań, Litwinka  i wiele innych, latem w Górskim Ośrodku Jeździeckim.

Na tych, którzy zdecydowali się na noclegi w Orliku, Bukowina Tatrzańska i Białka Tatrzańska czekają ze swoimi atrakcjami. A wśród nich: doskonale przygotowane trasy zjazdowewyciągi narciarskie (np. Rusin-Ski, Kotelnica Białczańska, stacja Hawrań), termy, szlaki rowerowe czy imprezy kulturalne. Możliwości jest wiele i każdy znajdzie coś dla siebie. Nie mówiąc już o udogodnieniach, które przygotował dla swoich gości pensjonat Orlik. Wi-Fi, strefa SPA, gabinet masażu, podziemny parking, narciarnia, restauracja, sala kominkowa, bawialnia itd. Lista jest naprawdę długa.

Dodatkowo, rezerwując noclegi w Orliku, mogą Państwo liczyć na zniżki w wielu ośrodkach rekreacyjnych w Bukowinie Tatrzańskiej i Białce Tatrzańskiej, między innymi w wymienionych już wcześniej kąpieliskach – Termy Białka oraz Bukowina.

Luksus w góralskim wydaniu – tylko z nami. Zachęcamy Państwa do rezerwacji noclegów w Bukowinie Tatrzańskiej właśnie w pensjonacie Orlik. Gwarantujemy nie tylko doskonałą lokalizację obok basenów termalnych i innych atrakcji Bukowiny oraz Białki Tatrzańskiej, lecz również idealne miejsce do wypoczynku i relaksu.

Oferty specjalne

Jesień z Orlikiem

Pensjonat Orlik w Bukowinie Tatrzańskiej zaprasza na złotą polską jesień w sercu Tatr

Zobacz Szczegóły

WEEKEND LISTOPADOWY

Spędź długi weekend listopadowy w Pensjonacie Orlik

Zobacz Szczegóły

Andrzejki

Zaplanuj Andrzejki już dziś. Gwarantujemy udaną zabawę z DJ-em do rana.

Zobacz Szczegóły
Ostatnie miejsca

Święta z Orlikiem****

PROMOCJA!!!!! Każda poprzedzająca doba tylko 99 zł/osoba/ nocleg ze śniadaniem.

Zobacz Szczegóły
Ostatnie miejsca

Sylwester 2019/2020

Spędź tę wyjątkową noc z Pensjonatem Orlik
Szampańska zabawa do białego rana.

Zobacz Szczegóły

Ferie zimowe 2020

Zapraszamy na rodzinne zimowe szaleństwo w Pensjonacie Orlik**** w Bukowinie Tatrzańskiej

Zobacz Szczegóły

Ceny topnieją na wiosnę

Poszukiwaczy pierwszych ciepłych, wiosennych promieni słońca Pensjonat Orlik w Bukowinie Tatrzańskie zaprasza na chwile odprężenia w atrakcyjnych cenach

Zobacz Szczegóły

Wiosna z Orlikiem****

Zapraszamy do spędzenia wiosennego urlopu w Bukowinie Tatrzańskiej

Zobacz Szczegóły